Reflü’den 1 Saatte Kurtulun

Reflü’den 1 Saatte Kurtulun

Gaziantep’te başarılarıyla son yıllarda hızlı bir ivme yakalayan ve kalitesini tekrar tescilleyen ve Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Derneği (TÜSKA) tarafından her üç yılda bir yenilenen Sağlıkta Akreditasyon Standartları (SAS) belgesini tekrar alarak Türkiye’de Reakredite olan ilk hastane olan Medical Park Gaziantep Hastanesi seçkin kadrosu ile öne çıkmaya devam ediyor.

Medical Park Gaziantep

Medical Park Gaziantep'in Kalitesine 4. Tescil

Gaziantep’te başarılarıyla son yıllarda hızlı bir ivme yakalayan ve kalitesini tekrar tescilleyen Medical Park Gaziantep Hastanesi Türkiye Sağlık Hizmetleri Kalite ve Akreditasyon Derneği (TÜSKA) tarafından her üç yılda bir yenilenen Sağlıkta Akreditasyon Standartları (SAS) belgesini tekrar alarak Türkiye’de Reakredite olan ilk hastane oldu.

Çocuğunuzun Gelişimi Normal Mi?

Çocuğunuzun Gelişimi Normal Mi?

Medical Park Gaziantep Hastanesi Çocuk Nörolojisi Dr. Öğr. Üyesi Gül Demet Kaya Özçora, Bilişsel yetersizliğin gelişimsel periyotta meydana geldiği belirterek kavramsal, sosyal ve yaşamsal beceri alanlarında ortaya çıkan bilişsel ve uyumsal işlevsellikte yetersizlik olduğuna değindi.

Kubba

Kubba'dan 2022 Yeni Yıl Mesajı

Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Koordinatörü Hayrullah Kubba 2022 yılının yaklaşması ile ilgili olarak bir mesaj yayımladı.

Minikler Mutluluğu Renklerle Anlattı

Minikler Mutluluğu Renklerle Anlattı

Medical Park Gaziantep Hastanesi gerçekleştirdiği kaliteli sağlık hizmetlerinin yanı sıra gerçekleştirdiği etkinliklerle bölgede öne çıkmaya devam ediyor.

Yapay Damarla Hayata Döndü

Yapay Damarla Hayata Döndü

Gaziantep'te, yüksek tansiyon ve sık sık bayılma şikâyetiyle hastaneye kaldırılan Mehmet Yaşar (73), aort damarının genişlemesi ve yırtılması teşhisi konularak ameliyata alındı. Vücut ısısı 18 dereceye düşürülen ve kalbi durdurularak ameliyata alınan Yaşar, 'fil hortumu' yöntemiyle yapılan 8 saatlik operasyonun ardından sağlığına kavuştu.

Yorgunluk, Açlık ve Konsantrasyon Bozukluğu Yaşıyorsanız Dikkat!

Yorgunluk, Açlık ve Konsantrasyon Bozukluğu Yaşıyorsanız Dikkat!

Medical Park Gaziantep Hastanesi Başhekim Yardımcısı ve Biyokimya Uzmanı Doç. Dr. Ataman Gönel İnsülin direnci hakkında yaptığı açıklamada vücut hücrelerinin insülin hormonuna gerektiği gibi yanıt vermemesi sonucunda insülin direncinin meydana geldiğini belirtti

Medical Park Gaziantep ile Kariyer Günleri

Medical Park Gaziantep ile Kariyer Günleri

Medical Park Gaziantep Hastanesi Başhekim ve Göğüs Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ekber Şahin ‘’Meslek Uzmanları ile Kariyer Söyleşileri’’ isimli programda geçtiğimiz günlerde Bahçeşehir Koleji öğrencileri ile bir araya geldi.

ANTİBİYOTİKLER MANTAR VE VİRÜS KÖKENLİ HASTALIKLARI TEDAVİ ETMEZ

ANTİBİYOTİKLER MANTAR VE VİRÜS KÖKENLİ HASTALIKLARI TEDAVİ ETMEZ

Medical Park Gaziantep Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji Uzmanı Doç. Dr. Vuslat Keçik Boşnak Antibiyotik Farkındalık Günü sebebiyle yaptığı açıklamada, Antibiyotiklerin vücuda zararlı, diğer bir ifade ile patojen bakterilerin üremesini engellemek ve öldürmek amacıyla kullanılan ilaçlar olduğunu, antibiyotiklerin sadece bakterilerin neden olduğu hastalıklarda etkili olduğunu bu doğrultuda, virüs, mantar gibi başka etkenlerden oluşan hastalıkları tedavi edemediğine vurgu yaptı