ŞİFAYI MEDİKAL

ŞİFAYI MEDİKAL'DE BULDU

Düşme sonucu beli kırılan 97 yaşındaki Güneş Özdemir, Gaziantep Medical Park Hastanesinde yapılan başarılı operasyonla sağlığına kavuştu.

GELENEKSEL SOKAK OYUNLARI ŞENLİĞİ

GELENEKSEL SOKAK OYUNLARI ŞENLİĞİ

Medical Park Gaziantep Hastanesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını hastane terasında geleneksel sokak oyunları alanı kurarak kutladı.

EBEVEYN İLİŞKİLERİNİN ÖNEMİ

EBEVEYN İLİŞKİLERİNİN ÖNEMİ

Medicalpark Gaziantep Hastanesi, Uzman Klinik Psikolog Işınsu Erbudak, anne, baba ve çocuk arasındaki ilişkiler hakkındaki önemli bilgiler verdi.Medicalpark Gaziantep Hastanesi, Uzman Klinik Psikolog, Işınsu Erbudak, son zamanlarda çok konuşulan mükemmel ebeveyn olmak konusunda anne, babaların cevap bulamadığı sorular hakkında açıklamalarda bulundu. Erbudak, ‘’Bebekler anne karnında tamamen doyum deneyimi yaşarlar.

KALİTEMİZ TESCİLLENDİ

KALİTEMİZ TESCİLLENDİ

Medical Park Gaziantep Hastanesi’nin, 2 yıldır devam eden sağlık alanında dünyada kabul görmüş rehberler edinmek bu rehberleri uygulamak ve sonuçlarını takip etmek üzere yola çıktığı ulusal akreditasyon programı uygulama çalışmaları serüveni başarıyla sonuçlandı.

SAĞLIKTA ŞİDDETE SON

SAĞLIKTA ŞİDDETE SON

Hastane hekim ve çalışanlarının yoğun katılımıyla gerçekleşen, sağlık sektörü çalışanlarına yönelik şiddete dikkati çekmek ve vatandaşları konu hakkında bilinçlendirerek şiddetin önlenmesine katkı sağlamak için yapılan etkinlikte Başhekim Sadreddin Haksal ve Prof. Dr. Levent Elbeyli konuşma yaparak üzüntülerini dile getirdi.

BAYRAMDA TATLI UYARISI

BAYRAMDA TATLI UYARISI

Beslenme ve Diyetetik Doktoru Işıl Turgay Canbolat bir aylık ramazan ayının ardından bayramda nasıl beslenilmesi ve nelerin tüketilmesi gerektiği konusunda önerilerde bulundu.

MEDİCAL PARK

MEDİCAL PARK'TAN SİHİRLİ DOKUNUŞ

Her geçen gün kafasının daha büyüdüğünü fark eden ailesi tedavi için Samet bebeği çeşitli hastanelere götürdü ve doktorlar tarafından Galen ven anevrizması ve beyinde su toplanması teşhisi konuldu.

SOĞUK HAVALAR SOLUNUM YOLU HASTALIKLARINI ARTIRIYOR

SOĞUK HAVALAR SOLUNUM YOLU HASTALIKLARINI ARTIRIYOR

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Demet Çetin, havaların soğumasıyla birlikte astım, bronşit ve kronik akciğer hastalarının arttığını, grip veya zatürre nedeniyle acil servislerde doluluk yaşandığını söyledi.

SAĞLIĞINA MEDİCAL PARK

SAĞLIĞINA MEDİCAL PARK'TA KAVUŞTU

Iraktan Gaziantep'e ender görülen tümör tedavisi içi gelen Tıp Fakültesi öğrencisi Medicalpark Gaziantep Hastanesinde uygulanan başarılı operasyon sonrası sağlığına kavuştu...

EVDE KALANLARA UZMANLARDAN ÖNEMLİ UYARILAR

EVDE KALANLARA UZMANLARDAN ÖNEMLİ UYARILAR

Uzman Klinik Psikolog Işınsu Erbudak, Türkiye'de etkilerini giderek attıran korona virüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamayan vatandaşlara psikolojik destek olacak önemli tavsiyelerde bulundu...

ÇOCUKLARDAKİ GÖZ HASTALIKLARINA DİKKAT

ÇOCUKLARDAKİ GÖZ HASTALIKLARINA DİKKAT

Göz Sağlığı ve Hastalıkları Kliniğinden Dr. Oğr. Üyesi Burak Bilgin, polikliniğe başvuran hasta sayısı ile özellikle çocuk hasta sayısının son günlerde arttığını belirtti...

ÇOCUKLARI KORONA VİRÜSTEN KORUMA YÖNTEMLERİ

ÇOCUKLARI KORONA VİRÜSTEN KORUMA YÖNTEMLERİ

Dünyayı etkisi altına alan ve her geçen gün yayılımını hızlandıran yeni tip korona virüse karşı yaşlı ve kronik hastalar için önemler alınırken, uzmanlar çocukların nasıl korunacağı konusunda da açıklamada bulundu.

ZORLU SÜREÇTE EVDE KALANLARA MUTLULUK DİYETİ

ZORLU SÜREÇTE EVDE KALANLARA MUTLULUK DİYETİ

Beslenme ve Diyetik Bölümü Uzman Diyetisyeni Özlem Güleçoğlu, korona virüsten korunmak için evde kalınan süreçte psikolojiyi güçlü tutmak için serotonini artıracak bir diyet uygulanabileceğini vurguladı.

MEDİCAL PARK

MEDİCAL PARK'TA HASTALARLA GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞME BAŞLADI

Medical Park Gaziantep Hastanesi Genel Koordinatörü Hayrullah Kubba, hastaların evlerinden online şekilde hekimleri ile görüntülü görüşme olanağı sağlayan hizmeti olan 'Online Görüşme ile Hekimin Yanında' uygulanmaya başladığını söyledi.