SAS Sağlıkta Akreditasyon Standartları (Hastane Akreditasyonu)
TÜSKA-SAS Akreditasyonu, uluslararası standart gerekliliklerinin ötesinde organizasyonların kaliteli, etkili ve verimliliğini artırmak için optimum düzeyde kaliteli sağlık hizmeti prensibine dayanan uluslararası bir akreditasyon programıdır.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi
Şirketlerin firmaların ve organizasyonların Yönetim Sistemlerini;  sistematik, kuralları tanımlı,  tanımlanan kurallara bağlı, tanımlanan kuraların çağın gereği şekilde revize edildiği ve uygulanarak sürekliliğinin sağlandığı şekilde yürüttüklerinin delili olarak bağımsız bir şekilde 3. Taraflarca denetlenip ispatlanması sonucu aldıkları sertifikasyona ISO 9001 2015 Belgesi denir.

ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi
ISO 14001, kuruluşların çevreye verdikleri veya verebilecekleri zararların sistematik bir şekilde azaltılması, mümkün olduğu durumlarda ortadan kaldırılması için geliştirilen bir yönetim sistemidir.
Bu kapsamda çevre dostu hastane olmak için bu standardın ve şartlarının yerine getirilmesi sağlanmış ve kuruluşumuz belgelendirilmiştir.

ISO 50001:2018 Enerji Yönetim Sistemi
Enerji verimliliğinin arttırılması ve standart şartlarının yerine getirilerek yatırım geri dönüşü yapılmasına destek olmada ki en iyi enerji yönetimi yönetim sistemidir.

ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi, şirketlerin finansal verilerini, fikri mülkiyetlerini ve hassas müşteri bilgilerini korumalarına yardımcı olan uluslararası bir çerçevedir. ISO 27001 ile kuruluşumuz sorun yaratabilecek risklerin tanımlamasını yapmış ve ayrıca, gizli bilgileri saklama konusundaki risklerin azaltılmasını ve yönetimini sağlamaktadır.

ISO 10002:2016 Müşteri Memnuniyeti Yönetimi
ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, Müşteri şikâyetlerinin ele alınması bir süreçtir Amaç misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve misafirlerimiz ile aramızdaki iletişim artmasını sağlamaktır. Şikâyetleri ele alma yoluyla elde edilen bilgi, hizmet ve süreçler üzerinde iyileştirmeler yapılmaktadır.
ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, müşteri şikâyetlerinin ele alınması kapsamında müşteri memnuniyetinin ve bağlığının artırılmasını sağlamaktadır.

TSE Covid 19 Güvenli Üretim Belgesi
Salgınla mücadelede yol göstermenin yanında, salgın sonrası dönemin ihtiyacı olan, kuruluşumuzun güvenilir ve hijyenik üretim standartlarına uygunluğunun belgelendirilmesi sağladı.
Salgının Türkiye'de görülmeye başladığı ilk günden itibaren sağlık ve güvenlik noktasında tedbirlerini en üst seviyeye çıkartmanın yanı sıra aldığı önlemlerle çalışanlarının, toplumun ve tüm paydaşlarının sağlığını gözeten hastanemiz üretim alanında TSE'den 'Kovid-19 Güvenli Üretim Belgesi' aldı.


“Tüm bu belgeler, işimizi ne kadar doğru yaptığımızın göstergesidir.”

  • 24.05.2022
  • Bu içerik 907 defa okundu